Value Top VT-AX500B 500W ATX Black Power Supply
0.00৳
    • Value-Top Power Supply
    • Model: VT-AX500B
    • Fan Size: 120mm
    • Voltage: 230V
    • Modular Type : ATX 12V 2.4
Hotline: 01322-893290-3 (10:00AM TO 8:00PM)
Out of stock
Fan Size 120mm
Voltage 230V
Frequency Range 50Hz
Current 2.5A
Total Power 500 Watt
AC Input 100VAC – 240VAC
PSU Form Factor ATX
Modular Type ATX 12V 2.4
Manufacturing Warranty 2 Years
What is the Value Top VT-AX500B 500W ATX Power Supply Price in Bangladesh ?
Value Top VT-AX500B ATX Black Power Supply Price in BD is 0 in Today’s 13th May 2026 Market. Paragon Computer BD Offers you with special price Which is also In Stock Now at our Showroom. Follow us on Facebook For Regular updates & offers. Subscribe to Our YouTube Channel for product reviews.
Value Top  Power Supply Review in BD
Product Price 0
Stock Status In Stock
Specification Model:  VT-AX500B 500W
Voltage: 230V
Fan Size: 120mm.
Total Reviews Based On 0 Reviews.
Availability
In Stock
Brand
Wattage
Modular
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Value Top VT-AX500B 500W ATX Black Power Supply”